produtsentidelenäitlejateleinvestoritelekonsultatsioonseminaridüritusedfirmastkontaktin english

Entertainment Business Group

John J. Lee, Jr. pilt John J. Lee, Jr.

John on karastunud mängufilmi arenduse, produktsiooni ja levituse igas aspektis. Tal on kokku rohkem kui kahekümne viie aasta pikkune töökogemus. Ta on ostnud ja müünud mängufilmide õigusi ja nende juurde kuuluvaid õigusi suurtel turgudel: MIFEDil, Cannes’is ja AFMil, on omandanud stsenaariumi- ja filmiõigusi romaanidele, pidanud sellealaseid läbirääkimisi. Ta on juhatanud ja/või läbi viinud pea igat filmiäriga seotud tegevust – seda nii arenduses kui produktsioonis, nii USA kui välisturgude levi alal, seejuures ka auditeerinud levitajaid, täpsustamaks produtsentide kasumiosa. Tal on tihedad suhted paljude suurproduktsiooninäitlejate, režissööride, agentide, filmistuudiote, meelelahutusele spetsialiseerunud pankade ja juristidega ning filmiga seotud toodete õiguste ostjatega. John on Entertainment Business Group‘i tegevdirektor. Samuti on ta raamatu The Producer's Business Handbook (avaldaja Focal Press) autor. Ühtlasi on ta Entertainment Business Group’i seminaride peamine esineja.
Kontakt: john@ebgroup.net

Rob Holt'i pilt Rob Holt

Rob on töötanud projektijuhina Cinema Completions Internationalis, mis on tööstuse suurim tarnetagatiste pakkuja (completion guarantor). Mõned CCI filmidest on The Thin Red Line (“Peenike punane joon”), Bless the Child, Rules of Engagement (“Võrgutamisreeglid”) ja Crouching Tiger, Hidden Dragon (“Tiiger ja draakon”). Samuti on ta töötanud projektijuhina Entertainment Coalitionis – firmas, mis pakub meelelahutuskindlustust ja tarnetagatisi filmitööstuse klientidele. Rob on saanud majandushariduse Brigham Young University's, kus võttis lisaks filmitööstuse ja -äri kursusi.
Rob on Entertainment Business Group’i president.
Kontakt: rob@ebgroup.net

Anne Marie Gillen'i pilt Anne Marie Gillen

Entertainment Business Group’i vanem asepresident Anne Marie’l on pikaajaline töökogemus suurkino filmide ja televisiooni arenduses ning tal on tihedad suhted paljude stuudiote, rahvusvaheliste levitajate, produtsentide ja näitlejatega.

Enne EBGga liitumist oli Anne Marie tootmisdirektor Morgan Freemani firmas Revelations Entertainment. Tema juhatas firma strateegilist finantseerimist ja Revelationsi projektide levitamist. Revelationsis töötamise ajal tootis ta filmi Along Came the Spider Paramountile, ning arendas Port Chicago Mutiny NBC Networksile. Samuti arendas ta iseseisvalt finantseeritud ja produtseeritud Under Suspicion’i, kus peaosadesMorgan Freeman ja Gene Hackman, firmale Sony Pictures. Enne tööle asumist Revelations Entertainmentis oli Anne Marie Electric Shadow Productionsi tegevdirektor ja juhataja. Anne Marie oli ka peaprodutsent Electric Shadow' täielikult finantseeritud esimesele täispikale mängufilmile Green Fried Tomatoes, mille lasi välja Universal ning milles osalesid filmitähed Kathy Bates ja Jessica Tandy. See linateos teenis maailma kinoteatrites $200 000 000, sai kaks Oscarit ja kolm Kuldgoobust.
Kontakt: annemarie@ebgroup.net

produtsentidele | näitlejatele | investoritele | konsultatsioon | seminarid | üritused | firmast | kontakt | in english